Firmamız

1954 yılında kurulan ve yıllardır metal ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, metal sektörünün gereksinim duyduğu galvanizli sac,boyalı galvanizli sac dkp ve siyah sac satışlarıyla hizmet vermektedir


Firmamız,1990 yılından bu yana demirciler san. sitesinde 500 m2 alanda hizmet vermiş olup artan müşteri potansiyeli,şehir içi ve şehir dışı talepleri doğrultusunda 2006 yılı başında 1000 m2 lik yeni şubesini hizmete açmış ve sac kesme şekillendirme merkezini devreye almıştır


52 yılı aşkın süredir zengin ve kaliteli stokları ile metal ve sanayi sektöründe güven veren BÜYÜKKAYNAKLAR METAL müşteri isteklerini en iyi şekilde değerlendiren ve onları yönlendiren satış kadrosuyla hedef kitlesine en iyi hizmeti vermeyi kendisine prensip edinmiştir.


Satmış olduğu ürünler dünyanın en saygın ve güvenilir denetim kuruluşlarından kalite güvence belgesi ile tescil edilmiştir.


“önce müşteri memnuniyeti “
felsefesi ve bilinci ile stoktan anında teslim, geniş ürün yelpazesi, yüksek ürün kalitesiyle daima müşterilerin hizmetinde olan BÜYÜKKAYNAKLAR METAL sizlerden aldığı destek ve güç ile her zaman daha iyi hizmeti vermeyi hedef bilmiştir.


Sizleri referanslarımız arasında görmekten ve haklı gururumuzu siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

BÜYÜKKAYNAKLAR METAL SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ.