1954 yılında kurulan ve yıllardır metal ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, metal sektörünün gereksinim duyduğu galvanizli sac, boyalı galvanizli sac, dkp, siyah sac satışı ve çelik servis merkezi hizmeti vermektedir.


Firmamız, 1990 yılından bu yana demirciler san. sitesinde 500 m2 alanda hizmet vermiş olup artan müşteri potansiyeli, şehir içi ve şehir dışı talepleri doğrultusunda 2006 yılı başında 1000 m2 lik yeni şubesini hizmete açmış ve sac kesme şekillendirme merkezini devreye almıştır.


2018 yılında Dünya kalite standartlarını yakalamak adına 8000m2 yeni üretim alanını inşa etmiş ve üretim parkurunu yenilemiştir. Son teknoloji üretim parkuru ile kendini kalite ile özdeşleştiren BÜYÜKKAYNAKLAR, müşterilerinin daimi çözüm ortağı olmak adına Ar-Ge çalışmalarına gün geçtikçe yenilerini eklemektedir.


65 yılı aşkın süredir zengin ve kaliteli stokları ile metal ve sanayi sektöründe güven veren BÜYÜKKAYNAKLAR METAL müşteri isteklerini en iyi şekilde değerlendiren ve onları yönlendiren satış kadrosuyla hedef kitlesine en iyi hizmeti vermeyi kendisine prensip edinmiştir.


Satmış olduğu ürünler dünyanın en saygın ve güvenilir denetim kuruluşlarından kalite güvence belgesi ile tescil edilmiştir.


“Önce müşteri memnuniyeti “ felsefesi ve bilinci ile stoktan anında teslim, geniş ürün yelpazesi, yüksek ürün kalitesiyle daima müşterilerin hizmetinde olan BÜYÜKKAYNAKLAR METAL sizlerden aldığı destek ve güç ile her zaman daha iyi hizmeti vermeyi hedef bilmiştir.


Sizleri referanslarımız arasında görmekten ve haklı gururumuzu siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.


YENİLİKLERDEN HABERDAR OL

×
×
×
+90(332)
357 8 357
Fevzi Çakmak Mah. Kobisan II Sanayi Sitesi
10758 Sokak No: 8 Karatay - KONYA